Beşyıldız İletişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti.
Beşyıldız İletişim SistemleriBeşyıldız İletişim SistemleriBeşyıldız İletişim Sistemleri

Hakımızda

          1992 yılında Bülent YILDIZ tarafından Ankara’da teknoloji mağazası olarak faaliyete geçen Beşyıldız İletişim Sistemleri, 1998 yılında Telsim Shop olarak mobil telekomünikasyon alanında yeni bir faaliyet alanına açılmıştır. 2001 Tarihinden itibaren VODAFONE’ un büyük bayilerinden biri olarak perakendecilik yapmıştır.

          Bu süreçte edindiği bilgi ve tecrübeler sayesinde bulunduğu çevrede tüm ticaret yaptığı şirketler ile sorun yaşamadan hep iyi sonuçlar alarak büyümüştür. Hızla gelişen teknolojinin yanında ülkemizde buna artan talebin büyümesi sayesinde iş alanını genişletmiştir. Üretici ve Distribütörlerle olan iş birliği ile 2004 yılında Cep Telefonu ve Aksesuarlarının Perakende ve Toptan kanallarında tedarik, dağıtım ve satışına başlamış, hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak bugüne kadar organik bir biçimde büyümüştür.

          2006 Yılından itibaren Cep Telefonu ve Aksesuarlarının, Giyilebilir Teknolojilerinin, Akıllı Ekosistem ürünlerinin tedariğini ve dağıtım ağını oluşturan şirket, toptan satış alanında alt bayi kanalı odaklı satışa geçerek, sektörde yeni bir ivme kazandı. Türkiye’nin 81 İlinde 4500 aşkın bayisi ile 28 yıldır ‘en iyi fiyat, en iyi hizmet’ sloganı ile çalışan Beşyıldız, 2019 Ekim ayında İstanbul’da ikinci bir şube açarak sektöre yön vermeye devam etmiştir.

               Beşyıldız İletişim Sistemleri, dinamik ekip ruhuyla teknoloji alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri en hızlı ve güvenilir şekilde müşterilerine sunmayı misyon edinmiştir.

Vizyonumuz

          Müşteri ve İş Ortaklarımızın memnuniyeti doğrultusunda istikrarla büyüyen, rekabet gücüne sahip yapımızla, iz bırakacak, kalıcı üstünlükler sağlayarak, Sektörümüzde öncü kalmak.

Misyonumuz

          Şirketimizin 28 yıllık deneyiminde, yüksek ekip ruhuyla, müşteri odaklı, kaliteli, fark yaratan ve değer katan iş modelleri ile ilerlemek, sürdürülebilir öncülüğümüzün misyonu olmuştur.

Biz Kimiz

      BEŞYILDIZ, Türkiye’nin her yerinde faaliyet gösteren 4.500’den fazla iş ortağı ile uluslararası ve yerli tüm cep telefonu, aksesuar, giyilebilir teknolojik ürünleri ve akıllı ev teknoloji markalarının dağıtıcılığını yapmaktadır.
      Geniş dağıtım ağımız ve güçlü iş ortaklarımız sayesinde markaların Türkiye pazarında yer alması ve hedeflerine ulaşabilmeleri için bütün ekibimizle çalışıyoruz.